Techniki tańca

Zajęcia solo

Zajęcia solo

IZOLACJE (bodymovement) - dla wszystkich bez względu na wiek, płeć oraz staż taneczny. Nie jest ważne czy tańczysz salsę, hip hop, czy taniec towarzyski. Izolacje to doskonałe uzupełnienie każdej techniki tanecznej.Każdy tancerz musi zadbać o swoje ciało kondycję, elastyczność, która jest potrzebna w tańcu. Zajęcia poświęcone ćwiczeniom poszczególnych części ciała (klatki piersiowej, rąk, bioder), ich poruszaniu w wzajemnej niezależności (izolacje), nauce specyficznego ruchu ciała (styling). Poprzez zmienne tempo wykonywanych ćwiczeń, poczujecie pracujące mięśnie, o których nie mieliście pojęcia! Nauczycie się techniki ruchu, świadomości ciała, falowania, rolowania, ekspresji i swobodnego opadania. Zajęcia polegają na wykonywaniu określonych ćwiczeń z odpowiednią ilością powtórzeń. Już po kilku zajęciach, zwiększy się Twój zakres ruchu, oraz uzyskacie naturalne wzmocnienie mięśni.

BACHATA LADIES - Jak zrobić tego rolla, żeby był lekki ale intensywny? Jak ułożyć ciało podczas przechylenia? Które mięśnie uruchomić przy pracy merengue? Jak stawiać kroki, a nie człapać nogami? Kiedy ruch rąk jest naturalny i wygodny? Jak łapać równowagę w obrotach? Jeśli nurtują Cię te i inne zagadki; jeśli wiesz że jakość tańca w parze nie zależy wyłącznie od partnera, ale też od przygotowania ciała partnerki; jeśli w tańcu dawać z siebie więcej; jeśli chcesz się rozwijać i pracować nad swoim ciałem to to są zajęcia dla Ciebie :) To turbo rozwojowe zajęcia dla dziewczyn na każdym poziomie zaawansowania tanecznego. Uczymy się mechaniki pracy ciała w bachacie, techniki poszczególnych rodzajów ruchu, wzmacniamy ciałka, ćwiczymy izolacje, rozkminiamy bodymovement, pracujemy nad ruchem rąk i stóp, ruszamy głową, a przede wszystkim jesteśmy piękne (ale to wiadomo) :D Możesz przyjść w dowolnym momencie! Do zobaczenia :)

SALSATON - fuzja seksownej salsy kubańskiej i energetycznego reggaetonu, zawierająca również elementy afro i rumby. Zajęcia te są przeznaczone dla płci pięknej, ponieważ łączymy w nich salsowy lady styling z kobiecymi ruchami reggaetonowymi. Czasem tańczymy w szpilkach wyzwalając pokłady swojej kobiecości i elegancji, a czasem wylewamy siódme poty tańcząc w wygodnym obuwiu w rytm gorących południowych bitów. Zdarza nam się również eksperymentować z tropicaną i fusion, czy też wplatać elementy timby i son. Te zajęcia są z pewnością dedykowane wszystkim miłośniczkom salsy, które marzą o tym, aby urozmaicić swój taniec w parze, szczególnie o efektowne solówki, nauczyć się efektywnie wykańczać każdy, nawet najmniejszy ruch oraz poczuć się pewnie zarówno na parkiecie, jak i na codzień. Dołączyć może każda kobieta, która kocha taniec sam w sobie, ruch i świetną zabawę. Zajęcia prowadzimy na poziomie open, co oznacza, że mile widziane są wszystkie dziewczyny niezależnie od stopnia zaawansowania ich tańca. Staramy się dopasować poziom każdego treningu do umiejętności uczestniczek tak, aby każda zaczerpnęła coś dla siebie a po wszystkim opuściła salę w pełni zadowolona i naładowana pozytywną energią. Tutaj dużo się dzieje!

CUBAN SALSA LADY STYLE - Czy zdarza Ci się że w trakcie tańca partner puszcza Cię na parę taktów i po kilku obrotach nie wiesz co ze sobą zrobić? Te zajęcia sprawią że na salsowym parkiecie poczujesz się pewnie i mega kobieco i na pewno nie pozostaniesz niezauważona przez przystojnych salseros ;) Poznasz technikę i tajniki zmysłowego kubańskiego stylingu w połączeniu z footworkami, elementami afro, rumby guaguanco, reggeatonu, tropicany. Nauczysz się też jak pięknymi kobiecymi ruchami interpretować i podkreślać kubańską muzykę. Calor!

SALSA CON AFRO – Zajęcia solo dla osób tańczących salsę i chcących poznać technikę tańców afro-kubańskich (Yoruba, Rumba, Congo). Współczesna muzyka kubańska (timba) łączy rytmy folkloru afro-kubańskiego, sonu montuno, jazzu, funky. Na zajęciach poznasz elementy i technikę tańców afro-kubańskich oraz dowiesz się jak umiejętnie wykorzystać je na parkiecie tańcząc zarówno solo, jak i w parze.