NOWY JESIENNY TERMIN! Zapraszamy na dwugodzinne zajęcia z Rafałem i Amelią prosto z Warszawy!  Chcecie poprawić swoje socjalowe umiejętności? To tu! Idziemy w to jak dzik w żołędzie!!!!

Socjalowi wyjadacze i wymiatacze – przetańczyli na polskich parkietach długie godziny i niejedno wiedzą o socjalu . Kreatywność i płynność ruchu to ich znak rozpoznawczy – chodzą słuchy że on prowadzi z inżynierską precyzją, a ona z kocim wdziękiem wije się na parkiecie – nie możecie tego przegapić! 

 

Kto prowadzi?
Rafał i Amelia – on z wykształcenia inżynier, ona magister slawistyki  Łączy ich pasja do bachaty, zamiłowanie do tańca socjalowego oraz dużo humoru w przekazywaniu bachatowej wiedzy. Tańczą i trenują razem od 2019 roku, natomiast od wakacji 2020 roku prowadzą także zajęcia regularne i warsztaty. Swoją instruktorską przygodę rozpoczęli w Łodzi, obecnie uczą w Warszawie. Stali bywalcy festiwali oraz uczestnicy konkursów socjalowych, w których z powodzeniem biorą udział zajmując miejsca na podium - on wygrał jedną z edycji BailaMe Social Cup, ona zajmowała miejsca na podium m.in. podczas Jack'n'Jilla w czeskiej Pradze oraz na tegorocznym warszawskim Social Competition 

Ich taniec charakteryzuje niezwykła płynność ruchu, efektowne, zaskakujące kombinacje oraz duża muzykalność. Szczególny nacisk kładą na zrozumienie bachaty i tego jak działa taniec socjalowy, gdyż nie jest to tylko nauka pustych figur i stylingów – stąd Bachata Social Flow  Pełni energii oraz świeżych, ciekawych pomysłów, swoją wiedzę popierają sporym doświadczeniem – ciężko ich ściągnąć z parkietu i często zamykają taneczne imprezy bawiąc się do rana! 

 

PROGRAM:
sobota, 15.10
18:00 Level up your social – czyli jak z prostych kombinacji robić efekt 'wow' - sposoby na urozmaicanie i upiększanie swojego tańca 

19:00 Fluid isolations - izolacje w ciele, solo i w parze - czyli miękko, płynnie i przyjemnie dla niej i dla niego 

 

CENNIK:
Cena uzależniona od momentu zapisu.
45 zł do 30.09, 55 zł do 07.10, 65 zł do 14.10, 70 zł zł w dniu wydarzenia.
Z biletem Open: 25% zniżki! Użyj kodu "open-socialmoves”.
Pozostałe opcje płatności kartami partnerskimi itd. zgodnie z cennikiem.
Żeby zapisać się z kartą partnerską użyj kodu "multi-socialmoves".

 

ZAPISY:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia
W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).