NOWY JESIENNY TERMIN! Zapraszamy wszystkie bachatery na wyjątkowe zajęcia ze specjalistką od seksownych bachatowych choreografii - Amelią Kicińską! Chcesz mieć SEXY FLOW? Przybywaj ! 2h wypełnione tańcem, które dodadzą Wam poczucia kobiecości.

W trakcie zajęć nauczycie się i zatańczycie układ, w którym bachata spotka się z elementami innych styli tanecznych . Na pewno będzie zaskakująco - ale o tym przekonacie się na miejscu . Wszystkie ruchy, które poznacie, połączycie ze stylingiem rąk i bioder w taki sposób, żebyście poczuły się pewnie i niezwykle kobieco w trakcie swojego tańca .

Poziom OPEN, czyli dla każdego coś miłego . Zarówno dziewczyny tańczące na poziomie podstawowym, jak i te bardziej zaawansowane znajdą tu wiedzę i wyzwania dla siebie. Amelia wszystko wytłumaczy i sprawi, że będziecie się świetnie bawić - obserwujcie wydarzenie, bo pojawi się informacja o wskazanym outficie dopasowanym pod piosenkę do której zatańczycie . Będzie ogień! 

Kto prowadzi?
Amelia Kicińska
Swoją przygodę taneczną rozpoczęła w liceum od tańca towarzyskiego, ale to salsa liniowa była jej pierwszym tańcem socjalowym... by po czterech latach oddać swoje serce bachacie, którą z ogromną pasją tańczy już ponad trzy lata  .
Tańczy całą sobą niezależnie od stylu – nieobca jej salsa, twerk, szeroko rozumiany sexy dance czy floorwork . Lubi mieszać te style z bachatą i nieustannie poszukuje inspiracji do wyrażania siebie na parkiecie. Sexy flow to jej autorski cykl zajęć, na których możecie poznać bachatę w innej odsłonie . Niezwykle emocjonalna i szczera w tym co robi – w pełni oddaje się temu, za co się zabiera . Układa swoje choreografie, tańczy zarówno jako follower i leader - pełno jej na parkietach bachatowych, skąd często nie schodzi długimi godzinami . Występuje w grupie choreograficznej Sensual Ladies by Karolina i z powodzeniem bierze udział w konkursach socjalowych - zaledwie w tym roku z dziewczynami zwyciężyły w Bachata Champions Festival by Loftodance, oraz samodzielnie zajęła trzecie miejsce na prestiżowym Social Competition .

PROGRAM:
sobota, 15.10
15:00-17:00
Bachata sexy flow for ladies

CENNIK:
Cena uzależniona od momentu zapisu.
45 zł do 30.09, 55 zł do 07.10, 65 zł do 14.10, 70 zł zł w dniu wydarzenia.
Z biletem Open: 25% zniżki! Użyj kodu "open-sexyflow”.
Pozostałe opcje płatności kartami partnerskimi itd. zgodnie z cennikiem.
Żeby zapisać się z kartą partnerską użyj kodu "multi-sexyflow".

 

ZAPISY:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia
W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).