Zapraszamy wszystkich Salseros na wyjątkowe zajęcia z instruktorem i entuzjastą salsy kubańskiej Mateuszem Jańczakiem oraz specjalistką od zmysłowych, kobiecych choreografii – naszą jedyną wyjątkową Magdaleną Rudnicką!

Chcesz mieć SUPER SALSA FLOW? Przybywaj! 4h wypełnione tańcem, które dodadzą Ci poczucia pewności na parkiecie oraz rozszerzą Twoje taneczne horyzonty!!

Mamy dla Was dwie godziny zajęć, na których skupimy się na partnerworku, czyli współpracy między partnerem i partnerką oraz na musicality w salsie! Nauczcie się jak tańczyć ze sobą a nie obok siebie. Magda i Mati od dłuższego czasu rozkminiają te zagadnienia i mają dużo przemyśleń i ćwiczeń praktycznych żeby Was tego nauczyć!

Kolejne dwie godziny poświęcimy na zajęcia solo. Taniec solo pozwala na gruntowną pracę nad techniką – krokami, obrotami, a także koordynacją ruchów. Te zajęcia z pewnością pozwolą Wam nabrać większej pewności siebie i odwagi w swoim ruchu, co przełoży się na lepszą jakość i przyjemność tańca w parze.

Mateusz Jańczak - instruktor i entuzjasta salsy kubańskiej oraz tańców afrokubańskich. Wychowanek warszawskiej szkoły OYE!, gdzie na co dzień prowadzi zajęcia. Współpracuje m.in. z Oliwią Szewczak, z którą prowadził warsztaty m.in. na tegorocznym Ełk Latin Festival czy w wielu polskich szkołach tańców afrokubańskich. Poza casino pasjonuje się takimi stylami jak son cubano, a także rumba guaguanco czy columbia, które uwielbia wplatać w salsę. Mateusz stawia na ciągły rozwój, szkoląc się na warsztatach i festiwalach u najlepszych instruktorów z Polski i zagranicy. Na jego zajęciach znajdziecie dużo energii i dobrą zabawę, ale również nacisk na prawidłową technikę oraz „feeling” w tańcu.

Magda Rudnicka od ponad 10-ciu lat szkoli swoje umiejętności taneczne biorąc udział w wielu festiwalach zarówno w Polsce jak i za granicą. Możecie ją spotkać zarówno w roli instruktora jak i uczestnika zajęć, gdyż jak twierdzi, rozwoju nigdy za wiele. W sobotę poza zajęciami w parach poprowadzi dla Was 1h zajęć tylko dla Pań!

 

PROGRAM:

Sobota 08.10
15.00 partnerwork
16.00 musicality
17.00 men/woman style (oddzielne zajęcia dla Pań i Panów)
18.00 bodymovement (zajęcia solo)

 

CENNIK:

Cena uzależniona od momentu zapisu.

89 zł do 25.09, 99 zł do 01.10, 119 zł do 07.10, 139 zł w dniu wydarzenia

Z biletem Open: 25% zniżki! Użyj kodu "salsa-open”.

Pozostałe opcje płatności kartami partnerskimi itd. zgodnie z cennikiem.

Żeby zapisać się z kartą partnerską użyj kodu "salsa-multi" (20 zł).

 

ZAPISY:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).

See yaaa!