Dziewczyny! HIIIT!!! Marysia przyjeżdża z Poznania, żeby wydobyć z Was naturalne piękno, zmysłowość i drapieżność! Każda kobieta to kilka żywiołów w jednym ciele. Podczas tych zajęć odsłonicie swoje dwie twarze. Jesteś bardziej sensual czy urban? Spróbuj odkryć siebie w tańcu na nowo! :>

Nadchodzą zajęcia stylingowe oparte na doskonałej filozofii tanecznej Gatici 'breathe it, feel it, dance it'.

Dla kogo ?
Idealne dla bachaterek, heelserek i wszystkich roztańczonych kobiet - zarówno zaawansowanych, jak i rozkręcających się.
Na tych zajęciach tworzymy piękny i osobisty styling, uczymy się improwizacji i musicality, wykorzystujemy choreografie tańcząc głównie do akcentów i wokalu.

Wszystko, czego się nauczysz możesz wykorzystać w tańcu solo (freestyle, intro przed choreografiami czy we wstępie solo do piosenki podczas tańca w parze).

W Poznaniu Women Movement od 1.5 roku uznawany jest jako osobny styl tańca przypominający Sexy Dance w dwóch odsłonach:
1) Sensual flow (zawierający inspiracje z High heels, bachaty sensual i Lyrical Jazz). Szpilki mile widziane, acz niekonieczne! oraz
2) Urban Flow (inspirowany klimatami Street Dance, Twerk, Commercial, Hip-hop oraz Bachata Urbana).

Na pierwszą część możesz wpaść w szpilkach, a na drugą... w dresie . Różne twarze, różne style - a każdy twój!

Będziesz dumna z bycia kobietą, dostaniesz nowe kocie ruchy i otrzymasz dużo praktycznych wskazówek do wykorzystania oddechu i dotyku w tańcu. Będzie dużo o dynamice, przyjemności i odczuwaniu.

 

PROGRAM:
15:00 Women movement - filozofia, fundamenty, oddech, dotyk, podstawowe kroki, ruchy i stylingi
16:00 Women movement: Sensual Flow
17:00 Women movement: Urban Flow

Kto prowadzi?
Zawładnęła Waszym sercem podczas Bachata Connection. Wspaniała: Maria Dobrowolska, czyli damska część duetu Maria & Radek Bachata Poznań. Od 10 lat w tej samej parze tworzą społeczność Bachateros w Poznaniu (przez loftowiczów niegdyś nazwaną PoZiomkami)

Maria na zajęciach z choreografiami wspiera kursantki i zachęca, żeby inspirowały się krokami i odnajdywały swoje interpretacje, a nie tylko odtwarzały i kopiowały innych . Teatralna przeszłość pomaga jej ośmielać i przełamywać nawet najbardziej niepewne siebie kobiety (z sobą na czele ). Sprawia, że kompleksy zostają za drzwiami, a na parkiecie wyciąga z dziewczyn mnóstwo dziarsko-kokieteryjnej energii.

 

CENNIK:
Cena uzależniona od momentu zapisu.
69 zł do 16.09, 79 zł do 23.09, 89 zł do 30.09, 109 zł w dniu wydarzenia
Z biletem Open: 25% zniżki! Użyj kodu "open-women”.
Pozostałe opcje płatności kartami partnerskimi itd. zgodnie z cennikiem.
Żeby zapisać się z kartą partnerską użyj kodu "multi-women".

 

ZAPISY:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia
W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).