Solidna powtórka fundamentów bachaty sensual. Tańczysz modernę, albo inne style i marzy Ci się sensual? A może chcesz rozwinąć swój bachatowy warsztat, żeby tańczyć jeszcze lepiej? To zajęcia dla Ciebie.
Czeka Was treningowe tempo, duża dawka wiedzy i szybki rozwój. Zajęcia na poziomie basic - dla tańczących.

 

Jak osiągnąć naturalność, czystość i lekkość w ruchu? Jak prowadzić i jak podążać, żeby taniec był przyjemny i dawał partnerom radość? Jak odczytywać intencje partnera i ich nie wyprzedzać? I wreszcie, co zrobić, żeby osiągnąć efekt "wow" - podstawowe sensualowe figury podrasujemy efektownymi stylingami, żeby Wasz taniec wyglądał piękniej.
Będzie się działo, więc nie może Was zabraknąć!
Zajęcia poprowadzą Szosti & Nati -
to mieszkanka wybuchowa instruktorów (Kraków i Warszawa), zakochanych do szaleństwa w tym stylu.

 

PROGRAM:
sobota, 6.08
16:00 - 19:00
– podstawy bachaty sensual w pigułce
– bachata social tricks – ciekawa kombinacja do wykorzystania na każdej imprezie
– leading i following w sensualu
– bachatowe flow - jak je mieć?
Nie musisz mieć partnera/partnerki, zapisy zarówno w parach, jak i solo.

 

Kto prowadzi?
Szosti - jako dziecko zaczął tańczyć breakdance. Po kilku latach, nieustannie głodny wrażeń, dodał do tego popping oraz krump. Przeszedł też przez hip hop i jazz. Dopiero taniec towarzyski uświadomił mu, że taniec w parze to jest to, co lubi najbardziej. Po kilku latach zaczął tańczyć bachatę i tak zostało - w tym stylu się specjalizuje. Jest też rozchwytywanym DJ-em grającym najlepszą bachatę sensual i sensual impro.

 

Nati:
Dyplomowana instruktorka tańca o specjalności taniec towarzyski oraz jazzowy, choreograf, instruktorka sportu, magister pedagogiki, wizażystka.
Natalia swoją taneczną karierę rozpoczęła w wieku 6 lat od formacji tańca nowoczesnego, z którą występowała na turniejach tańca, festiwalach w Polsce i za granicą. Jednak to towarzyski taniec sportowy skradł jej serce i stał się jej największa miłością, przez wiele lat trenowała pod okiem wybitnych nauczycieli. Ma na swoim koncie m.in tytuł Mistrza Świata i Mistrza Polski w kategorii Dance Show.
Cały czas jest tancerką estradową, wystąpiła na wielu festiwalach telewizyjnych (Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce, Festiwal Muzyki Radiowej, Gala Luksusowa Marka Roku).
Miała przyjemność wystąpić na wielu prestiżowych imprezach sportowych (np. UEFA), jak również w programach telewizyjnych: Dzień dobry TVN, Pytanie na śniadanie, Jaka to melodia, Mam Talent, Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Super Dzieciak, Disco Star, Rytm Miasta TVN Warszawa, w serialu „Za marzenia" a w ostatnim czasie nagrała reportaż o życiu tancerki dla stacji Polsat Cafe. Przez rok doskonaliła swój warsztat w grupie TV Project, obecnie tancerka Rewii Tanecznej Rising Stars Revue oraz Tropicuba, należy również do polskiego teamu Bachata Sensual by Judith Cordero.
 
Natalia zajęcia taneczne prowadzi od wielu lat, dzięki swojemu wykształceniu pedagogicznemu i ogromnemu doświadczeniu potrafi dotrzeć do najbardziej wymagającego, skrytego uczestnika zajęć. Bachata sensual zdecydowanie gra w jej sercu, romantyczne utwory, pełne kobiecości i delikatności ruchy, zmysłowość to jest to, co kocha najbardziej.

 

CENNIK:
Cena uzależniona od momentu zapisu.
65 zł do 26.07, 75 zł do 31.08, 85 zł do 5.08, 100 zł w dniu wydarzenia
Z biletem Open: 25% zniżki! Użyj kodu "open-sensual”.
Pozostałe opcje płatności kartami partnerskimi itd. zgodnie z cennikiem.
Żeby zapisać się z kartą partnerską użyj kodu "multi-sensual".

 

ZAPISY:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia
W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).