NOWY TERMIN!!!! W związku z EPIDŻAMIĄ zajęcia z 21.03.2020 reaktywujemmmmmyyy 22.08.2020!!!!
Info dla osób zapisanych na termin marcowym na dole :*

LECIMY z mega petardą Jazzową! :D

Bo oto 22.08! Mega zajęcia - JAZZ INTENSIVE z Pauliną Czachor!!!

Nogi same chodzą! <3

Na zajęciach startujemy OD ZERA! Poziom dostosujemy do możliwości grupy!!

Jazz to taniec, który łączy ze sobą balet, modern i akrobatykę, wymaga sprawności całego ciała, dobrej koordynacji ruchowej, wyrobionego zmysłu równowagi, płynności ruchów i rozciągnięcia. Praca nad ciałem i techniką tańca istotna jest nie tylko w tańcu jazzowym, umiejętności te wykorzystuje się także w innych technikach tj. taniec nowoczesny czy socjal. Jazz to izolacje ciała, rytmizacja, różnicowanie tempa, dynamiki , levelu i jakości ruchu. Nie bez powodu w tańcu jazzowym, poza techniką, tak ważna jest ekspresja, improwizacja i swoboda ruchów. Wszystko to sprawia, iż taniec jazzowy tworzy tancerza wszechstronnego.
Niezwykłą odmianą jazzu jest lirical jazz, bazujący na wyrażaniu uczuć, będących motywacją do ruchu. Sięgając wgłąb siebie można wyrazić się za pomocą tańca. Wywiera to ogromny wpływ nie tylko na odbiorcę, ale równie mocno oddziałuje na samego tancerza.

PROGRAM
SOBOTA 22.08.2020
16.00 - 16.45 - przygotowanie ciała tancerza + technika jazzowa
17.00 - 17.45 - poczuj i zatańcz - tworzenie krótkiego performance

*O PAULINIE*
Paulina Czachor - dyplomowany instruktor, choreograf oraz pedagog. Tancerka z 12 letnim stażem nieustannie poszukująca nowych inspiracji oraz doświadczeń artystycznych. W 2010 roku ukończyła Instruktorski Kurs Kwalifikacyjny tańca jazzowego w Nowohuckim Centrum Kultury. Ukończyła również studia pedagogiczne. Swój warsztat taneczny rozwija u cenionych pedagogów tańca m.in. na jazzowych warsztatach tańca w Kieleckim Teatrze Tańca (szkolenia m.in. u takich pedagogów tańca jak : Thierry Verger, Anthony Kaye, Erick Bacon, Ricky Palomino, Grzegorz Pańtak, Elżbieta Pańtak, Ewelina Kubot, Stacy Boeddeker, Luciano Di Natale, Jean Claude Marignale, Adam Parson , Allan McCormick, Dollie Henry ). Pełniła rolę reżysera oraz choreografa spektakli tanecznych takich jak: „Emotion”, „Noc świętojańska” , „Alicja w Krainie Czarów”, „Oobe - przeżycia poza ciałem” , „Quasimodo - Dzwonnik z Notre Dame”, „Baby są jakieś dziwne” oraz „Tenorek w Krainie Bajek” wystawiony na scenie teatru im. Juliusza Słowackiego w Krakowie. Obecnie uczy w bocheńskiej szkole tańca Dance&fitness house. Jest również choreografem w spektaklach organizowanych przez szkołę. Od pół roku również instruktorka LOFToDANCE.

CENNIK

55 zł lub 5 zł/h (10 zł przy 2h) * z kartą Multisport/karnetem/OK System - do 27.07

65 zł lub 5 zł/h (10 zł przy 2h) * z kartą Multisport/karnetem/OK System - do 7.08

75 zł lub 5 zł/h (10 zł przy 2h) * z kartą Multisport/karnetem/OK System - do 21.08

85 zł lub 10 zł/h (20 zł przy 2h) * z kartą Multisport/karnetem/OK System - w dniu wydarzenia


* Aby zapisać się z kartą Multisport/karnetem/OK System użyj kodu ”intensive” :)

ZAPISY:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika, informując nas o tym mailowo.(info@loftodance.pl)

Ilość miejsc ograniczona!!!!! Do zobaczejszyn :)

DO ZOBA!!! <3
***
INFORMACJE DOTYCZĄCE ZAKUPIONYCH BILETÓW NA TERMIN MARCOWY:
==> Wszystkie Wasze BILETY zostają automatycznie przepisane na nowe terminy.
==> Jeśli nowy termin Ci nie odpowiada, do 15.08.2020 r. możesz przepisać bilet na inną osobę bez dodatkowych kosztów. -> info@loftodance.pl
==> Ewentualnie prośby o zwrot wpłaty można zgłaszać do 15.08.2020 r. Po tym terminie nie ma możliwości zwrotu, ale można zmienić dane uczestnika na inną osobę tej samej płci. -> info@loftodance.pl

WIDZIMY SIĘ!