HIT NAD HITAMI!!!

Tym razem prawdziwy prezent dla kizomberos… Jeden z najlepszych, najbardziej charyzmatycznych i cenionych tancerzy i instruktorów kizomby NA ŚWIECIE – TONY PIRATA – W KRAKOWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tego jeszcze nie było!!! Jaramy się jak nigdy.

Pochodzący z Wysp Zielonego Przylądka, urodzony i wychowany w Lizbonie, obecnie mieszka w Paryżu. Pierwszy instruktor i twarz kizomby we Francji! Uhonorowany wieloma francuskimi i międzynarodowymi tytułami mistrzowskimi <3 Ponad 20 lat doświadczenia sprawia, że jest uznawany za absolutny światowy TOP w kizombie, sembie, funana, kuduro czy afro-house. Rozchwytywany i podróżujący po całym świecie.

Co ważne, posiada swój własny, unikalny styl nie bojąc się wprowadzać nowych technik i oryginalnych kroków do standardowej bazy tańca. Jego taniec jest niesamowicie zróżnicowany i innowacyjny i to w nim kochamy!!! Wyjątkowy pod każdym względem, charyzmatyczny i intensywny = BEST OF THE BEST OF THE BEST :) Do tego prawdziwe zwierzę animacyjno-imprezowe, dzięki czemu imprezy w ten weekend będą l e g e n d a r n e.

Jesteśmy szczęśliwi, że przyjął nasze zaproszenie i będziecie mogli uczyć się od niego właśnie w Krakowie!

Tony poprowadzi 4h intensywnych zajęć rozwijających Was na wielu płaszczyznach. Technika w kizombie i sembie, triki, kreatywne rozwiązania a la Pirata, tarraxinha and more… Do tego 4h zajęć z naszymi lokalnymi specami od angolskich bitów.

A wieczorami…. 2 epickie imprezy pod hasłem 100% Angola, oczywiście z Tonym Piratą w roli głównej!!!