LADIES vs DŻENTELMEN

BACHATOWA BITWA PŁCI

warsztaty, wykłady, imprezy

--->>>> interakcja <<<<---

 

FIRST TIME EVEEEEEEEEEEEEEER TAKA FORMUŁA!!!

 

Dla dziewczyn babski wycisk z genialną GATICĄ (Norwegia/Hiszpania) oraz ŚMIETANKĄ POLSKICH INSTRUKTOREK bachaty ♥

 

Dla chłopaków - kawa na ławę: gadanie o STRATRATEGIACH, tańcu, doświadczeniach oraz degustacje.... Panel dyskusyjny z gwiazdami poprowadzą RAŚ i Mr.OWIEC.

 

Do tego ustawione spotkania zapoznawcze w chwilach miedzy warsztatami i pogadankami i INTERAKCJE w celach zapoznawczych się ♥. NIGDY NIE MA NA TO CZASU, a my go znajdziemy. Poznaj ludzi, z którymi spędzasz tyle czasu!

Wieczorami wspólne imprezy... tego chyba wyjaśniać nie trzeba.

 

NO TURBO SZTOOOOOOOOS! Zwariujecie od tego!

 

DZIEWCZYNY – DLA WAS:

Intensywne, kobiece, eleganckie, wyciskowe, techniczne, emocjonujące, niezapomniane zajęcia WOMEN MOVEMENT z jedyną, ukochaną, przepiękną GATICĄ!!!!!!!!!!!! Gatica poprowadzi 6h (!) damskich zajęć, w tym choreo bootcamp i zajęcia techniczno-ćwiczeniowe :)

 

Do tego najlepsze polskie instruktorki bachaty poprowadzą zajęcia ze swoich najmocniejszych stron, dając Wam narzędzia do piękniejszego i bardziej swobodnego tańca solo. Praca rąk, praca stóp, oddech, technika tańca, footwork, bodymovement, krok podstawowy – technika i ozdobniki, praca głowy i wieeeeeele więcej! Przed Wami Adriana DROZDOWICZ, Klaudia PERDEK, Marysia KUBIK & Ewa JANKOWSKA!

 

Na 100% to będą jedne z najważniejszych warsztatów Twojego tanecznego życia! Gwarantowany skokowy progres Twoich umiejętności tanecznych i pewności siebie w tańcu :)

 

CENNIK (w cenie 10h zajęć; w tym 6h z Gaticą oraz 4h z polskimi instruktorkami na 2 salach do wyboru):

180 zł – do 31.05

195 zł – do 10.07

210 zł – do 20.08

225 zł – do 30.09

240 zł – do 05.11

260 zł – w dniu wydarzenia

 

COMBOPASS (Fullpass na weekend z Gaticą & Fullpass na weekend z Abdelem y Lety 25-27.09):

315 zł – do 31.05

330 zł – do 30.06

345 zł – do 31.07

360 zł – do 30.08

375 zł – do 24.09

400 zł – w dniu wydarzenia

 

FACECI – DLA WAS:

Będą grube wyjaśnienia. Pytania do instruktorów, odpowiedzi, metodyka, strategie, techniki, cele, odniesienia i gadanie o dupie... MARYny. Przygotuj się na improwizowany stand-up o tańcu. Wstęp FREE :)

ZAPISY

www.sklep.loftodance.pl

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl). Koszt zmiany uczestnika wynosi 25 zł.

NIE PRZGAP, BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAĆ!!!