Długoo wyczekiwanee!!

Warsztaty z jednym najlepszych tancerzy i choreografów w Polsce. Mario autentycznie z każdego wyciąga maksimum jego możliwości.
Po tych zajęciach dziewczyny będą na parkiecie kwintesencją kobiecości, a chłopaki 100% facetami. Do tego podszkolicie swoją
technikę, wzmocnicie
i rozciągniecie odpowiednie mięśnie i nauczycie się wreszcie kręcić spiny i piruety ;) To wszystko wzbogaci
Twój taniec, bez względu na to jaką technikę tańczysz!!!

Prowadzi MARIUSZ JASUWIENAS: Reżyser, tancerz i choreograf. Znany z programów telewizyjnych Ciało Darwin, Ziarno i YOU CAN DANCE.
Współpracuje z wieloma formacjami i zespołami tanecznymi oraz teatrami w całej Polsce m. in. krakowskim Teatrem Stu i im.
Juliusza Słowackiego. Jego choreografie odniosły liczne międzynarodowe sukcesy, m.in. Mistrzostwa Świata i Europy w SHOW DANCE i
SHOW DANCE PRODUKCJE 2016 i 2017.

Mario specjalnie dla Was poprowadzi 3 h zajęć unisex oraz 1 h zajęć specjalnie dla pań. To dawka energii, która starczy Wam na
cały okres zimowyy!! :*


PROGRAM – SOBOTA 12.10

Godz. 12.00-13.30 BASIC GROOVES

Kiedy zamykasz się w swoim pokoju do najnowszego albumu Justin Timberlake lub potrząsasz tyłkiem do Beyonce, prawdopodobnie nie myślisz o wycelowaniu rąk i utrzymaniu ciała w jednej linii. Możliwe, że wcale nie myślisz o tańcu. Po prostu lubisz swój własny ruch i czujesz, że jesteś w rytmie. Dlatego zajęcia z Groove Dance pomogą Ci otworzyć się na nowy ruch w ciele, dzięki czemu poczujesz się w jedności z muzyka a tańcem.

Godz. 13.30-15.00 CHOREO LA

Marzysz o zatańczeniu świetnej choreografii niczym z teledysku J.Lo ?
Jeśli odpowiedź brzmi – TAK!
Przyjdź i przekonaj się, że jest to możliwe :)


GODZ. 15.00-16.00 CAT WALK JAZZ

Chcesz być królową parkietu – po zajęciach z Mariem nią będziesz. Jak nikt inny nauczy Cię jak się ruszać zmysłowo i płynnie, jak pracować biodrami oraz ramionami. Poprawisz swoją sylwetkę, nauczysz się świadomości własnego ciała i nabierzesz pewności siebie, której nikt Ci już nie zabierze ?


CENNIK

3h*: 50 zł do 28.09 / 60 zł do 05.10 / 70 zł do 11.10 / 80 zł na miejscu

4h: 65 zł do 28.09 / 75 zł do 05.10 / 85 zł do 11.10 / 95 zł na miejscu


*Aby zapisać się na 3h użyj kodu "3h"

JAK SIĘ ZAPISAĆ:
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia


W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl) :)

Gwarantujemy, że to będą jedne z najlepszych warsztatów w Twoim życiu ?

DO ZOBA!!!!!!!!!!!!! <3