!!!Po raz DRUGI w LOFToDANCE!!

Największa polska gwiazda techniki HIGH HEELS – PATRYK ROŻNIECKI W LOFToDANCE!!!

Poprzednie warsztaty cieszyły się mega odbiorem i wiemy, że Patryka po prostu kochacie!
Jest rozchwytywany w Polsce i za granicą, czego dowodem jest jego niedawny wyjazd do Australii, gdzie przez miesiąc dzielił się swoim doświadczeniem z tamtejszymi tancerzami :)

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Zdobywał doświadczenie taneczne w Los Angeles, Danii, Paryżu, Argentynie, Londynie. Finalista programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz", co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Tworzy choreografie do teledysków polskich artystów. Tancerz licznych spektakli scen polskich i zagranicznych. Na co dzień realizuje się jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

HIGH HEELS to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach będziecie mieć okazję aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony będzie na taniec - muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a Wy macie okazję pokazać to co najlepsze w Was.

Zwariujecie!!! :D

COŚ WIĘCEJ O TECHNICE: bit.ly/solooo

PROGRAM

Sobota 20.07
12.00-13.30 Patryk Rożniecki - High Heels Foundation (chodzenie i poruszanie się na szpilkach, muzykalność, technika oraz stretching)
13.30-15.00 Patryk Rożniecki - High Heels Choreo (zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)

CENNIK (w cenie 3h zajęć z Patrykiem!!!)
75 zł do 01.07
85 zł do 08.07
95 zł do 15.07
105 zł do 19.07
120 zł w wydarzenia

ZAPISY
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).

Do zobaczenia!!!!!!! ♥

***********************************************************************************

HIGH HEELS WORKSHOPS

Workshops will be lead by Patryk Rożniecki :D

PROGRAM
Saturday 20.07 at 12.00-15.00

PRICES (include 3h workshops !)
75 zł until 01.07
85 zł until 08.07
95 zł until 15.07
105 zł until 19.07
120 zł at the door


REGISTRATION
www.sklep.loftodance.pl/en/events

In case of resignation, there are no refunds, but you can change the name of ticket holder to a different person, informing us by e-mail (info@loftodance.pl).


See you! ♥