PRZYPOMINAMY, że po raz pierwszy w Polsce, jeszcze jako mało znane gwiazdy, odwiedziły nas takie pary jak Daniel y Desiree (3x), Ronald y Alba (2x), Abdel y Lety (2x), Carlos y Chloe (1x), Gatica (4x) & mooooore. Czuja do gwiazd to raczej mamy dobrego :)
WIĘC….

NO BREAKS IN Loftodrom, czyli hamowania BRAAAAAAAK. Turbo doładowanie odpalone, wrzucamy siódmy bieg. Przełom sierpnia i września będzie najgorętszym weekendem roku!
Wszystko za sprawą… boskich, cudownych, wspaniałych – nowych nieodkrytych talentów… MAYCHEAL (Liban) & MAYRA (Argentyna)!!! Po raz pierwszy w Polsce!

Tańczą hipnotyzująco. Chemia między nimi wypala dziury w majtkach! Szczera zabawa wspólnym tańcem. Coś pięknego. Maycheal i Mayra to kolejne diamenciki, które – zważcie na słowa Jankowskiej – zostaną kiedyś giga gwiazdami (zresztą już teraz podróżują po całym świecie ucząc na największych festiwalach).

Maycheal i Mayra poprowadzą dla Was 4h warsztatów z bachaty sensual :) Skupią się na technice prowadzenia i stylingu oraz prawidłowym bodymovemencie i wykorzystaniu go w tworzeniu własnych rozwiązań na parkiecie. Co ważne, M&M uwielbiają improwizację w parze i obiecali podzielić się z Wami całą swoją wiedzą i doświadczeniem dotyczącym umiejętności tworzenia własnego tańca i budowania tańca w drugiej osobie. Będziecie zachwyceni!

Do tego 4h inspirujących zajęć z Rasiami i innymi perełkami instruktorskimi LOFToDANCE oraz dwie turbo imprezy do białego rana! Nie przegapcieeeeeeeee

CENNIK (w cenie 8h zajęć, w tym 4h z Maychealem i Mayrą oraz dwie imprezy)
130 zł – pierwsze 10 os. (BRAK MIEJSC)
145 zł – do 05.07
160 zł – do 25.07
175 zł – do 15.08
190 zł – do 29.08
200 zł – w dniu wydarzenia

ZAPISY
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na inną osobę tej samej płci, informując nas mailowo (info@loftodance.pl).

DO ZOBAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!