!!!MEGA TURBO GIGA GRATKA!!!

Największa polska gwiazda techniki HIGH HEELS – PATRYK ROŻNIECKI W LOFToDANCE!!!

Patryk jest rozchwytywany w Polsce i za granicą. Tańczy nieziemsko i wspaniale uczy, ma gigantyczne doświadczenie. Na tych warsztatach wykonasz skok w swoim rozwoju tanecznym – absolutnie musisz być ♥

Choreograf, tancerz i pedagog. Absolwent duńskiej Oure Sports & Performance School na linii Modern Dance. Tańczy od dziecka. Zdobywał doświadczenie taneczne w Los Angeles, Danii, Paryżu, Argentynie, Londynie. Finalista programu „You Can Dance – Po Prostu Tańcz", co dało mu szansę na współpracę z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Tworzy choreografie do teledysków polskich artystów. Tancerz licznych spektakli scen polskich i zagranicznych. Na co dzień realizuje się jako instruktor tańca, prowadząc zajęcia oraz przygotowując młodych tancerzy na światowe turnieje.

HIGH HEELS to obecnie jeden z najpopularniejszych stylów tańca na świecie. Na warsztatach będziecie mieć okazję aby pracować nad jego techniką i doskonalić ją krok po kroku. Poza nauką chodzenia na szpilkach, główny nacisk kładziony będzie na taniec - muzykalność, pewność siebie, performance. Na każdych warsztatach pracujemy nad nową choreografią, a Wy macie okazję pokazać to co najlepsze w Was.

Zwariujecie!!! ♥

PROGRAM

Niedziela 24.03
12.00-13.00 Tomek Jakowienko - wstęp, rozgrzewka, plastyka ciała
13.10-14.40 Patryk Rożniecki - High Heels Foundation (chodzenie i poruszanie się na szpilkach, muzykalność, technika oraz stretching)
14.50-16.20 Patryk Rożniecki - High Heels Choreo (zajęcia choreograficzne na szpilkach, seksapil i zabawa)

CENNIK (w cenie 4h zajęć, w tym 3h z Patrykiem)
75 zł do 01.03
85 zł do 08.03
95 zł do 15.03
105 zł do 23.03
120 zł w wydarzenia

ZAPISY
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika, informując nas o tym mailowo (info@loftodance.pl).

Do zobaczenia!!!!!!! ♥