CUBAN FLOW – PODRASUJ SWÓJ TANIEC W PARZE!

Premierowe warsztaty „polskiej Kubanki”, królowej stylingu – Ani Kurowskiej i naszego lokalnego speca od partnerworku i musicality – Pawła Bulendy! Iście ogniste kombo! :D

A o czym będzie? A o tańcu w parze! Bo „cubana” to nie tylko rueda, 1-2-3 5-6-7 i dzikie węzły. Będzie o tym jak upiększyć znane i lubiane figurki, jak (pozytywnie) zaskoczyć partnerkę, jak słuchać muzyki, co to ta rumba oraz jak i kiedy ją wsadzić do timby.
Trzy godziny intensywnych zajęć, by tańczyć ładniej, swobodniej, świadomiej :D

Warsztaty na poziomie OPEN, dla osób znających podstawy salsy (min. 3 miesiące)

ANIA KUROWSKA – tańcząca od dziecka, w salsie zakochana od dawna, szkolona u najlepszych Kubańczyków. Współtworzy międzynarodowy festiwal ‘’I amCubanAll Star”, jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych tancerek kubańskich w Europie, znana ze swojego wyjątkowego stylu, w którym łączy techniki tańców afro-kubańskich ze zmysłowymi i kobiecymi ruchami kubańskiego stylingu. „Rusza się jak szesnastoletnia Kubanka” (cytat Kubańczyka :D)

PAWEŁ BULENDA –gra, śpiewa, tańczy, recytuje. Muzyk w duszy, salsero w sercu. Tańczy z techniczną precyzją, w pełni korzysta ze swojej muzycznej wiedzy i doświadczenia i zawsze stawia komfort i radość partnerki na pierwszym miejscu. Rozchwytywany na festiwalowych parkietach, z każdego tańca zrobi fiestę!

PROGRAM
Niedziela 24.02
12:00-13:00 – salsa con rumba partnerwork
13:05-14:05 – casino con estillo – jak podrasować proste figurki
14:10-15:10 – timbapartnerwork – kubańskieszaleństwo!

CENNIK
60 zł - do 12.02
70 zł - do 18.02
80 zł - do 23.02
90 zł - w dniu warsztatów

ZAPISY
www.sklep.loftodance.pl/wydarzenia

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na osobę tej samej płci.(info@loftodance.pl).

Do zobaczeniaaaaa! ♥