WYDARZENIE FB: KLINIJ TUTAJ

 

*** BRAK MIEJSC!!! Dostępne wyłącznie wejściówki na same warsztaty i imprezy, bez noclegów oraz partypassy! ***

Podłączeni do generatora jądrowego LOFToDĘS telepiemy się zygzakoidalnie na wieść otwarcia bramy jubileuszowej. DZIESIĄTA edyszyn porąbanego wyjazdu wielkimi kroczorami is KAMING in da ZAKOPANE!!!!!

Minimum 40h zajęć na 4 salach jednocześnie! Turbo skład instruktorski na najwyższym poziomie (wkrótce pierwsze przecieki)! Bachata, sensual impro, salsa, kizomba, technika tańca, bodymovement, ladies choreo, reggaeton, urban kiz, izolacje i więęęęęcej! Zajęcia od podstawowych po masterowe :)
Do tego epickie imprezy do rana z najlepszym widokiem na świecie :) No musisz być.

To wszystko plus noclegi (pokoje 2 os. – w pierwszej kolejności dla par damsko-męskich i 3 os., kilka pokoi 4-os., kilkanaście pokoi 1 -os. – za dopłatą, już niedostępne) i wyżywienie (śniadanie/obiad/kolacja) macie w opcji wypas lub fullwypas:

*wypas: 2 noclegi (pt-nd), pełne wyżywienie od piątkowej kolacji do niedzielnego obiadu, min. 40h zajęć do wyboru na 4 salach, 2 imprezy z przekąskami i napojami non-alko, ognisko w sobotę, animacje i inne atrakcje!
** full wypas: wypas + dodatkowy nocleg z czwartku na piątek z wyżywieniem, ognisko integracyjne w czwartek wieczorem, dodatkowe 2h zajęć w piątek rano

Pamiętajcie, że zapisy na ten wyjazd kończą się mniej więcej w ciągu tygodnia, więc nie czekajcie!

CENNIK (wypas/fullwypas):
450/595 zł – pierwsze 50 os. (pełna wpłata) - BRAK MIEJSC!
465/610 zł – drugie 50 os. (pełna wpłata) - BRAK MIEJSC!
480/625 zł – trzecie 50 os. (pełna wpłata) - BRAK MIEJSC!
495/640 zł – czwarte 50 os. (pełna wpłata) - BRAK MIEJSC!
510/655 zł – pozostali - BRAK MIEJSC!

*** Dla uczestników poprzednich edycji zniżka 20 zł ***

Same warsztaty i imprezy (od pt wieczorem): 250 zł

Party pass: 30 zł (pojedyncze imprezy po 20 zł)

Pokój 1-os.: dopłata 25 zł/doba - już niedostępne

ZAPISY:
w recepcji szkoły lub przelewem na konto:
Pade Łukasz Raś
85 1060 0076 0000 3260 0191 8310
w tytule wpisz "Zako 2018, imię nazwisko, nr tel, wypas/full"

Po dokonaniu wpłaty prześlij e-mail z potwierdzeniem przelewu na adres info@loftodance.pl, podając swoje imię, nazwisko i nr tel. Na ten adres wysyłacie też swoje preferencje dotyczące zakwaterowania (kto z kim) i wyżywienia (normal/wege).

Miejsce rezerwuje wpłata całości lub bezzwrotnego zadatku 150 zł. Zadatek jedynie rezerwuje miejsce, natomiast ostateczna cena zależy od momentu wpłaty całości kwoty. Całość należy wówczas wpłacić do 25.04.2018 (po tym terminie rezerwacja miejsca jest anulowana).

W razie rezygnacji nie zwracamy wpłaty, ale można zmienić nazwisko uczestnika na osobę tej samej płci wysyłając wiadomość na adres info@loftodance.pl. Opłata za zmianę nazwiska wynosi 25 zł. Zmianę nazwiska na liście potwierdzimy po otrzymaniu takiej informacji od osoby oddającej miejsce oraz po zaksięgowaniu się opłaty za zmianę nazwiska. Zmiana nazwiska jest możliwa najpóźniej do 13.05.2018. Po tym terminie nie gwarantujemy możliwości zmiany nazwiska, a opłata za ewentualną zmianę wynosi 40 zł.

DZIESIĄTE ZAKO WZYWAAAAAAAAAAAAA!!!! DO ZOBAAAAAAAA!