(NIE)warto umawiać się z tancerką

Poniżej przedstawiamy  poradnik, który może być przydatny dla "typowego Janusza".  Aby dowiedzieć się czy jesteś „typowym Januszem“ odpowiedz na poniższe pytania:

Czy w lecie wyrażasz swój patriotyzm poprzez noszenie skarpet do sandałów?

Czy resztki babcinego rosołu już zaschły na twoim wąsie?

Czy jesteś homofobem, rasistą i kibolem?

Czy Twoim ulubionym sposobem spędzania wolnego czasu jest siedzenie na kanapie przed telewizorem, bądź też granie na plejstejszon?

Jeśli na większośc tych pytań odpowiedziałeś TAK, oznacza to, że jesteś „typowym Januszem“!

Poznałeś ostatnio fajną dziewczynę. Jest tylko jeden problem. Kocha tańczyć i to ewidentnie kocha to bardziej niż Ciebie. Bez względu na to, czy jest to bachata, kizomba, zouk, czy salsa. Dla typowego Janusza tancerka oznacza same problemy. Poniżej podajemy 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH NIE WARTO UMAWIAĆ SIĘ Z TANCERKĄ.

1. Ta dziewczyna ma pasję! Oznacza to, że nie będzie za każdym razem czekać z zimnym piwem, gdy Ty uznasz, że masz ochotę obejrzeć mecz. Nie będzie jej obchodzić fakt iż siedzisz z kolegami i gracie na pleju, bo w tym czasie, zamiast gotować Ci obiad, pójdzie na zajęcia taneczne.

2. Prawdopodobnie nie obchodzi jej stan Twojego konta. Za to musi przy Tobie czuć się pożądana i zainspirowana. Oznacza to iż jest zainteresowana Twoją osobowością, a nie osiągnięciami. Twoja odstrzelona beema nie powali jej na kolana.

3. Ma bogate życie towarzyskie. Ciągle tylko imprezy i imprezy,. W dodatku te taneczne, na których leci muzyka z egzotycznych krajów, zamiast rodzimego disco polo. A jej znajomi ze szkoły tańca? Nic tylko gadają o tańcu, muzyce, podróżach. Padają słowa  „kultura “, „rozwój“, „ energia“...

4. Taniec zawsze będzie na pierwszym miejscu. Gdy będziesz próbował odciągnąć ją od tańca prawdopodobnie z Tobą zerwie. Nawet jeżeli powiesz, że jesteś zazdosny o to, że mężczyźni z nią tańczą, patrzą się i w ogóle takie takie... Będziesz musiał dorosnąć.

5. Żyje chwilą,. Tak. Ona potrafi cieszyć się życiem tu i teraz.  Zamiast pytać Cię dokąd pyta Cię o przyszłosć waszego związku, lub opowiadać ci jak strasznym idiotą był jej eks chłopak, będzie chciała tworzyć z Tobą romantyczną atmosferę TU I TERAZ.

Uwaga! Jeżeli natomiast nie jesteś „Typowym Januszem“, lub – co polecamy – chcesz przestać nim być, a na Twojej drodze stanęła dziewczyna kochająca taniec – GRATULACJE! Jesteś szczęściarzem! Dlaczego? Powyżej był poradnik, dlaczego warto umawiać się z tancerką! (Bachata, Bachataaaaa!)