WYDARZENIE FB: KLIKNIJ TUTAJ

 

Loftokizombeiros! Specjalnie dla Was organizujemy po raz kolejny praktis tańców angolskich. Gdzie? Oczywiście w naszej szkole! Co w planie?

100% Kizomba, semba, tarraxinha, UrbanKiz. Zero innych tańców. Spotykamy się, integrujemy, tańczymy! Nieważne jaki masz poziom i na ilu zajęciach byłeś. Zapraszamy każdego, kto był na naszych zajęciach – zarówno tych, co dopiero opanowali krok podstawowy, jak i tych co uczęszczają na masterclassy ;)

A oto garść informacji, czyli po naszemu: adżenda.

1. Wstęp jest całkowicie darmowy. Free. No charge. Fajnie, nie?
2. CZAS Letni Zaczynamy od godziny 21:00, play the music i lets dęs do 01:00 . Czyli ok cztery godziny tańca non-stop. Kizomba, semba, trochę tarraxy, coś do UrbanKiz, plus szczypta afro / kuduro. Bachaty i innych tańców brak. Sorry :)
3. Tańczymy na jednaj z sal Loftów. Chcemy żeby było czysto, więc każdy bierze buty na przebranie. Dziewczyny – obcasy jak najbardziej TAK!
4. Spotykamy się, żeby praktisować . Dlatego alkohol większego kalibru niż piwo czy wino – NIE. Słyszysz praktis, myśl „taniec”. Słyszysz Feniks, myśl „impreza” :)
5. Dbamy o porządek, sprzątamy po sobie, demolka mode off.
Zachęcamy zwłaszcza początkujących, którzy nie czują się zbyt pewnie na parkietach imprezowych. Robimy to dla WAS! 

Przychodźcie, trenujcie z nami. Wykorzystajcie w praktyce wszystko, co nauczyliście się z nami na zajęciach, nawet jeśli sa to pierwsze kroczki. Trening czyni mistrza. Co wytańczycie na parkiecie, to Wasze!

No to co? Widzimy się pod angolską flagą? Do zatańczenia, eeeuuweeeeee!!

P.S. UWAGA! Loftodance nie bierze odpowiedzialności za utracone rzeczy osobiste uczestników!

Zapraszamy do grupy KURSY TAŃCA KRAKÓW
https://web.facebook.com/groups/289790031379020/?ref=ts&fref=ts

oraz grupy gdzie znajdziesz info o naszych promocjach, zasępstwach i życiu szkoły:
https://web.facebook.com/groups/155380087937031/?ref=ts&fref=ts