WYDARZENIE FB: KLIKNIJ TUTAJ

 

Loftokizombeiros! Specjalnie dla Was organizujemy po raz kolejny praktis tańców angolskich. Gdzie? Oczywiście w naszej szkole! Co w planie?

100% Kizomba, semba, tarraxinha, UrbanKiz. Zero innych tańców. Spotykamy się, integrujemy, tańczymy! Nieważne jaki masz poziom i na ilu zajęciach byłeś. Zapraszamy każdego, kto był na naszych zajęciach – zarówno tych, co dopiero opanowali krok podstawowy, jak i tych co uczęszczają na masterclassy ;)

A oto garść informacji, czyli po naszemu: adżenda.

1. Wstęp jest całkowicie darmowy. Free. No charge. Fajnie, nie?
2. CZAS Zimowy Zaczynamy od godziny 20:30, play the music i lets dęs do 00:30 . Czyli ok cztery godziny tańca non-stop. Kizomba, semba, trochę tarraxy, coś do UrbanKiz, plus szczypta afro / kuduro. Bachaty i innych tańców brak. Sorry :)
3. Tańczymy na jednej z sal Loftów. Chcemy żeby było czysto, więc każdy bierze buty na przebranie. Dziewczyny – obcasy jak najbardziej TAK!
4. Spotykamy się, żeby praktisować . Dlatego alkohol większego kalibru niż piwo czy wino – NIE. Słyszysz praktis, myśl „taniec”. Słyszysz Feniks, myśl „impreza” :)
5. Dbamy o porządek, sprzątamy po sobie, demolka mode off.
Zachęcamy zwłaszcza początkujących, którzy nie czują się zbyt pewnie na parkietach imprezowych. Robimy to dla WAS! 

Przychodźcie, trenujcie z nami. Wykorzystajcie w praktyce wszystko, co nauczyliście się z nami na zajęciach, nawet jeśli są to pierwsze kroczki. Trening czyni mistrza. Co wytańczycie na parkiecie, to Wasze!

No to co? Widzimy się pod angolską flagą? Do zatańczenia, eeeuuweeeeee!!