Imprezy

LofToDance ul. Fabryczna 13, Kraków
Sobota
WeLofToParty! (godz. 21.30–1.00)
Imprezy kończące warsztaty, bądź wieńczące większe wydarzenia w życiu szkoły. Szczegółowe informacje podawane na stronie, każdorazowo, przy wydarzeniu poprzedzającym.
Piątek
Zrób swoją imprezę w Loftach!
Chcesz zrobić wielką domówkę, albo masz naprawdę zakręcony pomysł na weselicho i nie wiesz gdzie? Lofty są do Twojej dyspozycji! Dwie sale taneczne z nagłośnieniem i oświetleniem, miejsce do siedzenia dla w zasadzie dowolnej liczby osób… Zapytaj o szczegóły na recepcji lub skontaktuj się telefonicznie pod nr 792 09 72 33.

IMPREZY POD PATRONATEM LOFToDANCE.pl

Barka AQUARIUS Bulwary w pobliżu mostu Dębnickiego i Jubilata, Kraków

Każda środa W SEZONIE JESIENNO – ZIMOWYM OD WRZEŚNIA DO MAJA
BARKA od nowa! (godz. 21.00-1.00)
Impreza o wydźwięku bliskim sercu i ciału. Grać będą dźwięki poruszające biodra, a że wydarzenie odbywa się na statku, każdy z chęcią miłemu falowaniu się podda. Idealne miejsce randek i spotkań podszytych niepokojącym entuzjazmem i rozedrganiem wewnętrznym. Kto był na kursach w Lofcie, wie o co chodzi i z chęcią zaprosi do wydarzenia znajomych. Muzyka Bachata, Kizomba, Zouk, ze szczyptą Mambo, Boogaloo i Salsy Kubańskiej.

PLAŻA KRAKÓW Bulwary Wiślane obok hotelu Forum, Kraków

Każda środa W SEZONIE WIOSENNO – LETNIM OD OD MAJA DO WRZEŚNIA

Plaża KRAKÓW (godz. 21.30-1.00)

Największa impreza latino w mieście! Gorący klimat nad Wisłą!
Tropikalny zakątek na bulwarach wiślanych w pięknym widokiem na Wawel co środę rozbrzmiwa karaibskimi rytmami, które niosą się po wodzie zapraszając wszystkich do zabawy!
Starujemy zawsze o 21.30 darmową lekcją tańca - bachata, salsa kubańska, mambo, zouk, kizomba… nigdy nie wiesz o Ci się trafi! :)
A potem rozgrzewamy parkiet do czerwoności, tańcząc do upadłego!

Stara Zajezdnia ul. Św. Wawrzyńca 12 na Kazimierzu, Kraków

Raz w miesiącu (aktualne info na naszym fanpage na Facebook’u)
Największa w mieście impreza latino (godz. 20.00-1.00)
Niepodważalnie największa impreza latino w mieście oczywiście pod naszym patronatem. Za każdym razem minimum 200 osób na ogromnym parkiecie w tanecznym uniesieniu tanecznej gorączki. Muzyka Mambo, Salsa kubańska, Bachata, Kizomba, Reggaeton, Timba, czyli wszystko czego uczymy w LOFToDANCE.pl